אטרף החגים, מתנות לחג פסח - PARTIX
דף הבית » בלוג פרטיקס » אטרף החגים, מתנות לחג פסח
אטרף החגים, מתנות לחג פסח

במשך מאות רבות של שנים, מתנות היו לדבר נעים ומחמיא. מתנות שומרות עלינו מלוכדים, הן מאפשרות לגשר על תהומות בהן אפילו לשפה היה קשה. זה מה שמיוחד במתנות, הן תמיד מצליחות להפוך כל סיטואציה למתוקה ושמימית. עונת החגים ידועה גם בשמה השני עונת אטרף המתנות. המוני, רבבות של אנשים ממהרים  אל החנויות במטרה לרכוש את המתנה "המושלמת" כזו שתוציא אותם מידי חובה אך עדין תקלע בדיוק לטעם של המארח. האם פעם עצרתם לחשוב איזו מתנה קנות לכל אחד? האם פעם באמת התאמתם בין אופיה של המתנה לאופיו של המקבל?  והכי חשוב, האם באמת תרצו לרכוש בפעם המי יודע כמה קערת חרוסת.

מתנה כי רוצים לא כי צריך...


האמונה הרווחת היא כי בתקופת החגים צריך לקנות מתנות, מנהג זה כבר מושרש אצלנו כל כך חזק ולעיתים אנחנו מתחילים את מסע הקניות המטורף הזה עם תחושת כבדות בבטן, כששאלת המיליון היא: "מה אני אקנה השנה?" אז אחרי שחזרנו בזמן וגילינו שבשנים האחרונות נמנו עם אותם אנשים שמביאים דברים בנאלים ושגרתיים, הגתי רעיון. לא עוד מתנות שישבנו בארון ויועברו לידיים אחרות. הגיע הזמן למתנות עם ערך מוסף, רגשי יותר. מתנות שאומרות: "חשבתי עלייך לפני שקניתי את זה..."  חג הפסח זו הזדמנות מדהימה להעניק מתנה שמדיפה ריח אביבי עם נגיעות של פריחה והתחדשות.  מארזי פריחה אביבים, קופסאת רטרו מרשימה והכי מיוחד- הגדה מקורית שנכתבה ועוצבה על ידי מיטב המוחות היצירתיים של פרטיקס.

מתנת מתפרפרים -  המתנה הזו כפול שלוש יוצרת מארז מתוקי במיוחד. שלושה מארזי פח ייחודים עם פרפר ממגנט. בתוך המארז יחכו הפתעות שוקולד בטעמים של אגוזים, שקדים, פקאן, שוקולד מסוכר ואגוזי מלך קלופים. המארז נפלא כמתנה עם אמירה אישית ואביבית במיוחד. בין אם זה לעובדי החברה, לחבר טוב, או לאורחי השולחן בליל הסדר. "ארבעה בנים"-  על ארבעה בנים דיברה התורה...  טראפלס, אגוזים, שקדים מלוחים ופקאן מסוכר. יש מארזים שהם כל כך חביבים ויצירתיים שלא משנה מה ההפתעה שבפנים, תמיד נרגיש צביטה בלב לפתוח אותם.  מארזי 4 הבנים שלנו לא רק נעימים למראה מבחוץ אלא גם מלאים בשוקולדים עשירים בטעמים ייחודים. ניתן גם למתג בהקדשה אישית במעטפה החיצונית ועל ידי כך לשדרג פלאים את המתנה המקורית.

מארז פריחה -  מזוודת פח מקושטת פרחים אביבים ובעיצוב רומנטי ומלבלב.  המזוודה מפנקת בשיכר מרנין חושים בטעם פסיפלורה. בנוסף תעניקו 3 גלילי מיני שוקולד של פקאן מסוכר, אגוזים בשוקולד וטראפלס שוקולד.  רק תוסיפי את שם המקבל כתמונת מיתוג על המארז ותעניקו את באהבה.  מתנה מושלמת עונה על 3 אלמנטים, רומנטיקה, שימושית ועם ערך מוסף, המארז הרומנטי המושלם הוא לחלוטין המתנה האידיאלית לחג הפסח.

הגדה משפחתית לפסח -  אם כבר לשבת עם כל המשפחה סביב השולחן ולקרוא הגדה, אז למה לא לקרוא מתוך אגדה מאוירת, נעימה וקריאה?   הגדה לפסח מקורית וייחודית. ההגדה מגיעה במארז פח ומחולקת לכרטיסיות ממוספרות. אחרי שהתרשמתם מיופיה של ההגדרה, יש לחלק בין בני המשפחה בשולחן, הודות למספור, כל אחד בתורו יודע תורו לקרוא.   מתנה מצויינת ומקורית לעובדים וללקוחות.  הגדה לפסח זאת ההמלצה שלנו, רק תוסיפו לוגו של החברה ואת שם המקבל על המכסה.

פסח, זאת הזדמנות מצוינת לנקות גם את הבית וגם את הגוף והנפש ולהתחדש לקראת אביב פורח ומואר יותר.            

צוות פרטיקס מאחל לכם, חג אביב שמח וטעים.

היכנסו לעמוד מתנות לפסח