אטרקציות פופולאריות לבר מצווה - PARTIX
דף הבית » בלוג פרטיקס » אטרקציות פופולאריות לבר מצווה
אטרקציות פופולאריות לבר מצווה

הילד הגיע למצוות? - מזל טוב! ההכנות לאירוע בר המצווה בעיצומן - סגרתם אולם, בחרתם DJ וצלם, כבר טעמתם מהאוכל ואפילו בחרתם מתנות לאורחים בבר מצווה שיגיעו לחגוג אתכם. עכשיו מגיעה המשימה החשובה ביותר - לבחור אטרקציות ייחודיות לבר המצווה שיהפכו את האירוע שלכם לבלתי נשכח.

בר המצווה הוא אירוע חד פעמי בחייו של כל נער. מלבד סמליותו, אירוע בר המצווה הוא גם חוויה ייחודית בה אנחנו עטופים במשפחתינו וחברינו המגיעים לחלוק איתנו את השמחה הגדולה. בשנים האחרונות אנו עדים למגמה הולכת ומתרחבת של אירועי בר מצווה גדולים ומפוארים שמטרתם להפוך את האירוע לבלתי נשכח עבור כולם. אחת הדרכים היעילות ביותר המבדילות בין אירוע בר מצווה סטנדרטי לאירוע מיוחד במינו היא הוספת אטרקציות לבר מצווה.

יתרונות אטרקציות לבר מצווה

אטרקציות לבר מצווה נעדו לשדרג את האירוע, להלהיב את האורחים והמשפחה ולשמח את חתן השמחה שלרוב נוטל בהן חלק. לעיתים אנו נתקלים באירועים שאינם מתרוממים, הקהל לא מרגיש נלהב והאווירה די בינונית. אטרקציות בר מצווה איכותיות ופופולאריות ישאירו את האורחים יותר זמן באירוע, יתרמו לאווירה השמחה, ילהיבו את החברים של ילדכם וישאירו את כולם עם זיכרון מתוק. על מנת לבחור את האטרקציות הפופולאריות והנכונות לכם ביותר, תוכלו לנוחיותכם לעיין בקטלוג אטרקציות לבר מצווה שמציעות החברות השונות.

אטרקציות פופולאריות לבר מצווה

על מנת להפתיע את האורחים, יש לבחור באטרקציות אהובות במיוחד שיעניקו ערך מוסף לאירוע:

  • מגנטים עם תמונות למזכרת מהאירוע הן דרך מצויינת להוקיר לאורחים תודה על השתתפותם ולשלוח אותם בחזרה לביתם עם מזכרת אישית ויפה. אחרי שהתלבשו יפה במיוחד עבורכם, הם בוודאי ישמחו להצטלם ולתעד את רגעי השמחה של כולם יחד.
     
  • שולחנות משחק ועמדות מולטימדיה הם אטרקטיביים במיוחד ונחשבים לאחת האטרקציות הפופולאריות ביותר לבר מצווה. הם מלהיבים וסוחפים את הילדים ומאפשרים להם להוציא מרץ ואנרגיה - בין אם תבחרו בשולחן הוקי קרח, סנוקר, כדורגל שולחן וכן הלאה. את השולחנות ניתן להציב הן במתחמים סגורים והן בחוץ, ובנוסף הם ניתנים לשינוע ממקום למקום. יתרון נוסף הוא שניתן לגשת ולשחק בהם מתי שרוצים, להפסיק את המשחק ולהמשיכו בכל זמן נתון. משחקי שולחן ועמדות מולטימדיה יתרמו רבות לתחושת ההנאה של כל הקהל משום שהם נוגעים לטווח רחב של גילאים כך שתוכלו למצוא את בני השכבה הצעירים משחקים יחד עם האורחים המבוגרים יותר ואפילו עם ההורים.
     
  • חלוקת פרסים היא נחוצה בעיקר משום שישנו אלמנט תחרותי בכל משחקים אטרקטיביים כאלו או אחרים. האלמנט התחרותי נועד לעודד עניין מיוחד אך יש לפצות גם את "המפסידים" בפרסים על מנת לשמור על המורל הגבוה והאווירה החיובית. חלוקת פרסים ברחבת הריקודים תשמור על מאזן קבוע של הילדים המשתתפים בחגיגה ברחבה.

איך בוחרים אטרקציות לבר מצווה?

לפני שנבחר אטרקציות לבר המצווה יש לקחת מספר דברים בחשבון. עלינו להבין איך האירוע שלנו יראה ומה יהיה רצף הפעילות, ובהתאם לכך להחליט אם אנחנו רוצים שכל האטרקציות יהיו זמינות באותו הזמן לאורחים שיעברו ביניהן, או שמא נחליט להתחיל באטרקציה מסוימת ולעבור לאטרקציות נוספות בשלב מאוחר יותר של האירוע. כמו כן, עלינו לשלב בין אטרקציות המיועדות לילדים באירוע (גם לבנים וגם לבנות), וכן אטרקציות המיועדות לקהל הבוגר יותר. הכל כמובן, נעשה תחת מסגרת תקציבית שמוגדרת מראש.