רעיונות למתנות לעובדים וותיקים - PARTIX
דף הבית » בלוג פרטיקס » רעיונות למתנות לעובדים וותיקים
רעיונות למתנות לעובדים וותיקים

ניהול של עסק מביא איתו לא מעט אתגרים, ואחד מהם זו השאלה איך נוכל לשמור את המוטיבציה של העובדים שלנו גבוהה. זה נשמע לך מוכר וגם אתה מתלבט לגבי הנושא הזה? אם כך, כדאי לך לחשוב על שילוב של מתנות לעובדים באירועים שונים. זה לא משנה אם מדובר על מתנת יום ההולדת שאתה רוצה להעניק לכל עובד או שמדובר על מתנות לחגים, כי בכל מקרה כדאי יהיה להשקיע מחשבה בקניית השי.

העניין שאתה חייב להבין הוא שהעובדים שלך מצפים לזה כי זה מראה להם:

  • שלמנהל העסק אכפת
     
  • שמישהו השקיע בהם תשומת לב
     
  • המתנות עצמן יכולות להיות שימושיות ומשמחות

כל הסיבות האלה לא משאירות מקום לספק ואתה יכול להיות בטוח שיש קשר ישיר בין שי לעובדים מידי פעם ובין המוטיבציה שלהם לתת את המקסימום במקום העבודה.

מתנות מיוחדות לעובדים


אם מה שאתה מחפש היום זה לא לקנות שי זהה לכל העובדים אלא להתאים את המתנה לאופי של העובד, הרי שאתה צודק. העובדים לא מחכים שתיתן להם מתנה שתהייה זהה בין כולם והם לא רוצים לדעת בספטמבר איך תיראה מתנת יום ההולדת שלהם ביוני. לכן כדאי להתייחס לאדם שעומד מולך כשאתה רוצה לקנות לו משהו, וזה לא משנה אם מדובר על עובד, בן משפחה או חבר. כדאי לך לבדוק מה אתה חושב עליו, איך הוא נראה בעיניך והאם אתה יודע איזה תחביבים יש לו, כי כל הדברים האלה יעזרו לך לבחור את המתנה המושלמת עבורו. עוד רעיון שתמיד יכול להעלות את המוטיבציה של העובדים ולגרום להם לחיוך והנאה, זה אם תחלק להם מתנות במסגרת ערב גיבוש לעובדים.
לא מדובר על שי שצריך להיות גדול במיוחד, כי לפעמים כל העניין זה תשומת הלב שהשקעת ושאתה נותן לאנשים שנותנים את הנשמה כדי שהעסק שלך יצליח.

כמה צריך להשקיע בשי לעובדים?


בין אם אתה מחפש היום את מתנת הפרישה המושלמת לאחד מהעובדים הותיקים ביותר שלך ובין אם אתה מחפש מתנה לעובדים חדשים, זה ברור שלא תרצה להשקיע בעניין הון. מצד אחד בוודאי תרצה לתת להם את הטוב ביותר, אך מצד שני בוודאי תרצה להימנע מהכנסת העסק לחובות. לכן הפתרון הטוב ביותר יהיה לעבוד עם תקציב ברור מראש, כי רק כך תדע כמה אתה משקיע בשי שאתה קונה לכל אחד מהמועסקים שלך. בצורה כזאת תדע שהעסק לא ייכנס לחובות וכך גם תוכל להיות בשליטה גדולה יותר ולוודא שלכל העובדים אתה קונה מתנות באותם מחירים פחות או יותר.
שווה להשקיע מחשבה בכל הדברים האלה ולבחור את הדבר שיעלה חיוך על פניהם של העובדים כי בסופו של דבר המטרה שלך היא שהם יהיו מרוצים. 

כנסו לעמוד מתנות לעסקים