איך לרגש ביום האהבה - PARTIX
דף הבית » בלוג פרטיקס » איך לרגש ביום האהבה
איך לרגש ביום האהבה

מהי האסוציאציה הראשונה שעולה לכם כאשר אתם שומעים את המילה חג? משפחה יחד, מסורת, מנהגים, שולחן עמוס אוכל, כיור עמוס כלים... אבל יש רק חג אחד, בלתי רשמי, ששייך לשניים. חג שהוא לא התקהלות, חג אינטימי, החג שלכם. זהו חג האהבה, או כמו שנהוג לקרוא לו יותר – יום האהבה. היום כל זוג אוהבים יודע, היום הזה הוא יום שאותו מקדשים בעזרת מחוות קטנות ומה יכול לעשות זאת טוב יותר אם לא מתנות? זה לא צריך להיות משהו גדול, מספיק משהו סמלי וקטן שיכול להעלות חיוך על הפנים ושמחה בלב.

הפרשנות האישית שלכם

בט"ו באב היה נהוג שכל זוגות האוהבים היו יוצאים במחולות, לבושים לבן. אבל פרט לכך, כולנו יודעים שליום הזה, שמקבל מעמד חגיגי, אין מנהגים רשמיים באמת. יותר מכך, אנחנו לא באמת מתכוונים לצאת ולפזז בכיכר העיר. בגדים לבנים? את זה כבר אפשר לשקול. אבל תחשבו על זה רגע , כיון שאין באמת מנהגים רשמיים לחג הזה, כל זוג שבאמת רוצה לחגוג אותו, מפרש אותו באופן חופשי. זה אומר לקדש את הרגעים הקטנים של הביחד באמצעות בילוי משותף שסופו (או תחילתו, איך שתבחרו) מגיע עם מתנה קטנה או גדולה, תלוי איפה אתם נמצאים על סקלת הרומנטיקה...

מגוון מתנות קטנות ומרגשות

אין ספק שזר פרחים או זר מתוק, אותן ניתן לכנות מתנות קלאסיות, יעשו היטב את העבודה. ויחד עם זאת, אין כמו הקדשה אישית. כן, אותה פתקית ברכה שמוצמדת למתנה. ואנחנו אומרים, אם כבר לצרף הקדשה אישית, למה לא להגדיל ראש? קופסת קטנה ומעוצבת עם שם המקבל/ת, כשבתוכה מסתתרים מיני מתיקה קטנים, כמו למשל מגירות הקרטון או קופסאות המגירה שלנו, הן חלק מהדוגמאות. בתוכן ניתן להסתיר ברכה מרגשת וכך להפוך את ההקדשה לתוספת הרבה יותר מיוחדת ומתוחכמת.

ניתן להוסיף גם מתנה קטנה של ממש, עם קריצה מעניינת. למשל, אריזת איקס עיגול מתוק, בתוכה מסתתרים לבבות אדומים ולבנים, רמז לתמימות ילדותית שמעלה חיוך על הפנים. מארזי הממו שלנו למשל ממותגים עם שם האהוב או האהובה שלכם ומבטיחים להם שאתם איתם שם גם במשרד או אפילו ברשימת הקניות. זוהי מתנה שהיא לא רק מרגשת אלא גם שימושית. מתנה שימושית נוספת יכולה להיות מארז הסבון שלנו – "יש אהבה באוויר" שכמובן גם היא ניתנת למיתוג אישי והוספת שם. עם המתנות הקטנות הללו, ניתן להוסיף חן לכל מתנה גדולה ואפילו, להביא אותן כמו שהן יכול להיות מספיק נפלא ומרגש. כמו שאמרו חכמים מאתנו, העיקר הכוונה...

מתנות ליום האהבה לעובדים

אם אתם עסק עם כמה עובדים או חברה גדולה, להעניק מתנות קטנות לעובדים שלכם לכבוד יום האהבה יכול להיות רעיון שיעלה להם חיוך על השפתיים. הרי אם תחשבו על זה, האהבה נמצאת בכל, אהבה זוגית היא רק ביטוי אחד שלה. עסק שיעניק לעובדיו מתנות קטנות וממותגות ביום זה, הדבר בהחלט יכול להעיד על ביטוי של הערכה וחיבה כלפי העובדים ואין ספק שהם יוקירו זאת.

לסיכום, יום האהבה הוא יום חג לזוגיות, יום שבו מקובל להעניק מחוות קטנות. החלק העיקרי הוא כמובן להיות יחד, כאשר תוספות קטנות הן תמיד מרגשות. ליווי קטן למתנה גדולה, כזה שכולל מיתוג אישי, או אפילו מתנה קטנה בפני עצמה - אין ספק שיגרמו לאהוב או האהובה שלכם להתרגש ואם אתם עסק, בהחלט תוכלו להראות לעובדים שלכם שאתם חושבים עליהם.

כנסו לעמוד מתנות ליום האהבה >>