הדפסות על מוצרים: למה זה חשוב לעסק שלך? - PARTIX
דף הבית » הדפסות על מוצרים: למה זה חשוב לעסק שלך?

הדפסה על מוצרים היא כרטיס הביקור של העסק שלך. בין אם מדובר בעסק או בארגון גדול, מוצרים מודפסים הם הכלי השיווקי שמעביר את המסר אותו החברה רוצה לשווק כלפי חוץ, ובנוסף הם משמשים כלי מיתוגי פנים ארגוני.

דווקא בתוך עולם דיגיטלי, עולם בו אתם יכולים לשלוף את הנייד מהכיס ולהציץ על תמונה שלכם מלפני עשור, או על תמונה של הילדים שצילמתם אתמול, אנשים רבים עדיין בוחרים בשיטה הישנה והטובה של הדפסת תמונות על מוצרים.

בסופו של דבר אי אפשר להתחרות בחוויה של נגיעה בלתי אמצעית בתמונה. המסך, כבודו במקומו מונח, אך התמונה המודפסת כאן, והיא כאן כדי להישאר. בכל הנוגע למיתוג, יש לך לוגו, סלוגן ובטח כשיש לך אתר אינטרנט מעוצב ומרשים, הדבר האחרון שאתה רוצה הוא שמי שיגיע פיזית לבית העסק או לחברה שלך (דבר שעדיין קורה מדי פעם) יתאכזב ממה שהוא רואה לעומת מה שהוא ציפה לראות.

מוצרי מיתוג מודפסים לעסק שלך
אם זה עטים עם לוגו החברה, חולצות מודפסות, דיסקאונקי או כוסות תרמיות, הדפסה על מוצרים יכולה להיות מיועדת לעובדים, לעובדים פוטנציאליים או לשותפים עסקיים, הכל בהתאם להקשר. בין אם מדובר בכלי למיתוג לצרכי שיווק, ובין אם מדובר בשימוש פרטי כמו עיצוב תמונה אונליין, מה שבטוח זה שהדפסה על מוצרים תהפוך כל אירוע בחיי החברה או בחיי המשפחה שלך, למרשים יותר ומשמעותי יותר.

הדפסה על מוצרים לאירועים מיוחדים - הדפסה על מוצרי פרסום מספקת פתרון מעולה באירועים מיוחדים לעסק, לחברה או לכל גוף אחר. חברת הייטק שרוצה למשוך אליה בוגרים מצטיינים תשתמש במוצרים מודפסים ככלי מיתוגי, רק כדי למשוך עובדים פוטנציאליים לדוכן. מוצרים מודפסים הם נושא לשיחה, מצרך מבוקש מאוד  מאירועים מיוחדים בהם קיימת התרגשות גדולה שבמקרים רבים מונעת מאנשים פשוט לדבר.

הדפסה על מתנות לעובדים - הדפסה על מוצרים יכולה להתאים בתור מתנות לחגים לעובדים בימי חברה, גיבושים, או בחגים למשל. גם אם אתם מספקים לעובדים שלכם תווי קנייה כאלה או אחרים, תוכלו לתמיד להעניק להם אותם בתוך מעטפה מעוצבת עם לוגו החברה (הקדשה אישית תמיד תעזור). אחד העובדים שלכם מתחתן, חוגג יום הולדת או הופך למרבה השמחה להורה? במקום לשלוח מתנה גנרית כמו פרחים, תוכלו לשלוח לו סלסלה מעוצבת עם לוגו החברה מודפס אפילו על בקבוק יין.

סוגים שונים של מדפסות איכותיות
הדפסה על מוצרים לא מתחילה ולא נגמרת במוצר המודפס עצמו. המדפסת היא בסופו של דבר הכלי המרכזי ליצירת המוצר המודפס. לא מדובר בכלי אחד, אלא במגוון סוגים של מדפסות שכל סוג מתאים למטרה שונה. מדפסת לייזר למשל, נחשבת איכותית במיוחד, אך אם אתם מעוניינים להדפיס באיכויות גבוהות במיוחד סוג המדפסת הספציפי שתתאים לסוג ההדפסה בו אתם מעוניינים הוא לא פחות חשוב.


רוצים להדפיס חולצות מעוצבות לעובדים? מחפשים מתנה מעוצבת בהתאמה אישית לסוף שנה בגני ילדים או בית ספר? מחפשים מתנה מיוחדת לימי הולדת או מתנות לאורחים לאירוע שלכם? חברה מקצועית למתנות מעוצבות תשמח לסייע לכם בכל נושא.