הדרך המושלמת לגרום לילדים שלנו לקפוץ, להשתולל ולהוציא אנרגיות - PARTIX
דף הבית » בלוג פרטיקס » הדרך המושלמת לגרום לילדים שלנו לקפוץ, להשתולל ולהוציא אנרגיות
הדרך המושלמת לגרום לילדים שלנו לקפוץ, להשתולל ולהוציא אנרגיות

בתור אמא ל-3 ילדים, אני בהחלט מרגישה שמשהו כאן השתנה, אם אני חושבת ונזכרת בתקופה שאני הייתי ילדה בבית הספר היסודי וגם בתיכון, חל שינוי ניכר בדרך שהילדים מעבירים את זמנם הפנוי. הילדים שלנו קמים בבוקר, אנו מקפיצים אותם לבית הספר (פעם היינו הולכים לבית הספר ברגל),  שם הם חלק ניכר מהיום יושבים, לומדים ומקשיבים בשיעורים. בהפסקות, הם עסוקים בסמארטפון, כשפעם רק היינו מחכות לשחק גומי, קלאס, מחניים וכדור עף בשיא ההתלהבות כאשר האדרנלין היה זורם לנו בגוף והרצון לנצח היה גובר על הכל.

אין מה לומר, הילדים של היום מוציאים הרבה פחות אנרגיה. אז נכון, לכל ילד יש איזה חוג או שניים בו הוא מפעיל את הגוף בין אם זה גו׳דו, ריקוד או כדורגל, אבל באופן כללי, הישיבה מול המחשב, הטאבלט והסמארטפון עולה בעשרות אחוזים על המשחקים בחוץ, הריצות ופריקת האנרגיה. הילדים שלנו עסוקים בפייסבוק, ביוטיוב, במשחקים שיש להם על המחשב, בווי, באיקס בוקס ובשאר נפלאות הטכנולוגיה שיצאו בשנים האחרונות.

ימי ההולדת, פסטיבלים, חגים ופעילויות מיוחדות זאת ההזדמנות שלנו ההורים לשנות קצת את כף המאזניים. אתה שואלים איך?  עם מתנפחים להשכרה בימי הולדת ואירועים. היום יש כל כך הרבה סוגים של מתנפחים - גדולים וקטנים, לבריכה או לדשא, לילדים גדולים וקטנים, עם כדור בלי כדור ועוד שלל של אטרקציות אותן משלבים במתנפחים עצמם כמו למשל קיר טיפוס או מבוך ממנו יש לנסות ולצאת, בקיצור דרך נפלאה להפעיל את הגוף ולהוציא אנרגיות.

אז באילו אירועים ניתן לשלב את המתנפחים הצבעוניים?

  • בימי הולדת - זה האירוע הקלאסי כאשר ניתן לבחור את המתנפחים בהתאם לגיל של הילדים המוזמנים וכך לשדרג את החגיגה בטירוף.
  • באירועים קהילתיים - אם אתם מתכננים קרנבל פורים , מסיבת חנוכה או תהלוכת שבועות, ניתן לשלב באירועים הללו מתנפחים להשכרה בכל מיני צבעים וכך לאפשר לילדים להוציא אנרגיה.
  • בחתונות - אם בחתונה שלכם הולכים להיות לא מעט ילדים, זו הדרך להעסיק אותם ולתת להם להרגיש כאילו הם חלק בלתי נפרד מהחגיגה, שלא לדבר על לתת שקט להורים.
  • במסיבת רווקים/רווקות- כיום נהוג להשכיר וילה ואטרקציה לשם מסיבת הרווקות/רווקים ושילוב מתנפחים להשכרה הוא רעיון קופצני, מדליק ומהנה.
  • ימי כיף לעובדים- כאשר אנו מתכננים יום כיף לעובדים, אנו רוצים להעניק להם באמת יום משחרר ובלתי נשכח כך שייתן להם זריקת מרץ להמשיך קדימה ולכן, עלינו לחשוב על אטרקציה מעניינת שתפנה לכל קהל היעד. לפיכך, השכרת מתנפחים יכולה להוות יום מרענן שמחזיר את כולנו לילדות.

אם כבר החלטתם לארגן יום הולדת, נשמח לעזור לכם בחבילות ומוצרים לימי הולדת לארגון אירוע שיהיה מוצלח ביותר.