מתנות לשדרוג יום העצמאות 67 למדינת ישראל - PARTIX
דף הבית » בלוג פרטיקס » מתנות לשדרוג יום העצמאות 67 למדינת ישראל
מתנות לשדרוג יום העצמאות 67 למדינת ישראל

חג על האש הגיע וכולנו כבר שריינו מקום אצל בני משפחה או חברים לחגיגות יום העצמאות. המסורת המקסימה הזאת להיפגש לארוחה חגיגית לכבוד יום ההולדת של המדינה היא ריטואל קבוע ונעים. השנה החלטנו לשדרג את המסורת וכמו בשאר חגי ישראל גם בחג הכי חגיגי ומרגש אנחנו ממליצים לפנק ולהפתיע את מכרינו וחברינו במתנות נוסטלגיות נוסח כחול-לבן טהור.

זה באמת לא משנה אל מי המתנה תישלח, בין אם עובד בחברה, בן משפחה, חבר קרוב או המוכרת בחנות שבמשך שנים מחייכת אלינו. יש מתנות קטנות כגדולות שתמיד יגרמו לנו להרגיש הכי מיוחדים בעולם, כאילו זה יום ההולדת שלנו. אז ביום ההולדת של המדינה הכי חמה בים התיכון ובעולם כולו. תהיו חגיגים ותעניקו מתנה מקורית ונעימה.

מתנות כחול לבן
 

קופסאות רטרו היו זמנים - קופסאות פח עגולות רטרו שמזכירות את ארץ ישראל היפה בשנות ה 60 שלה. קופסאות פח עגולות הן מתנה מושלמת שכל מעסיק יכול לבקש עבור העובדים שלו. הקופסאות מגיעות עם ניחוח נוסטלגי ותמונות של ארצנו הישנה והטובה וכשפותחים אותן אפשר להתענג על מרשמלו צבעוני, מסטיקים מעוצבים בגדל ישראל וגולת הכותרת- טראפלס כחול לבן. הקופסאות מגיעות במיתוג אישי, לכן ההמלצה היא לצרף את לוגו החברה ולהוסיף הקדשה קטנה ומחממת. *להניח על השולחן באהבה*
גלילי כחול לבן-  כבר אפשר לראות את הרחובות והבתים מקושטים בצבעי כחול לבן כך שיום העצמאות עם בואכם לארוחה חגיגית יהיה מאוד נחמד לפנק את המארחים בגליל כחול לבן מאויר באיורים נוסטלגים שתמיד נעים להתרפק עליהם. הגליל יכול להגיע ריק אך ההמלצה שלנו היא למלא אותו בשוקולדים, מרשמלו וטראפלס כחול לבן וחגיגי!

מזוודות פח וינטאג' - המתנה הכי ישראלית ליום הכי ישראלי בשנה!  המזוודה קטנה שמזכירה לכולנו את ימי בית הספר, עם המכנס הקצר וסנדלי השורש מגיעה עם ידית מגניבה במראה עתיק.  המזוודה הזאת תפתיע את כל מי שיקבל אותה כי בתוכה ניתן למצוא את כל מה שצריך בשביל להפוך את חגיגת העצמאות לחגיגה מושלמת.  שיפודים, משקפיים מאירות, סטיק לייטים זוהרים, דגל ישראל ענק לתלות בבית, מדליון דגל ישראל לילד/ה, תבלינים לעל-האש ועוד... בקיצור, מדובר בערכת השרדות שפשוט גורמת לך להגיד בקול רם: "איך לא חשבתי על זה קודם..."

אני ישראלי - לכל אחד יש את החבר הזה שעליו נכתבה האימרה: "הוא כזה ישראלי" החבר הזה שתמיד מפגין נוכחות ישראלית מרשימה על כל צורותיה.  אז לנו יש את ששי, תכירו. ששי הוא הנציג הכי ישראלי ליום העצמאות ובכלל.  ששי מגיע במארז קרטון מושלם למתוקים והוא ישמח לנחות על שולחנם של עובדי החברה או בדלת ביתם של הלקוחות שלכם. ניתן להוסיף מיתוג אישי תוספת לוגו ושם. כמובן שהבחור שלנו, כיאה לישראלי ג'נטלמן ומכובד מגיע עם טראפלס כחול לבן/ מרשמלו ופרלינים תכלת וכחול. *ניתן לרכישה ללא מילוי או כולל מילוי לפי דרישה.

כנסו לעמוד יום העצמאות לעוד מגוון מתנות מיוחדות לחג >>
 

יש לנו גם אלבום ליום העצמאות >>